Trainer Aplicatie Medicala

INFO WORLD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea instruirii personalului sau asistenta tehnica in utilizarea programului in proiectul SIUI la sediul clientului .

Activitati back-office - intocmire si arhivare documentatie specifica activitatii (nivel mediu), centralizare informatii pentru situatii statistice

CERINTE

Persoana comunicativa, fire deschisa
Factor ridicat de invatare si asimilare cunostinte
Studii superioare (constituie avantaj)
Cunostinte utilizare computer - nivel mediu
Sisteme de operare: Windows XP, 2000, NT, 9x
Utilizarea pachetului MsOffice
Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Training
Mediu de lucru placut, posibilitatea de a construi o cariera
Pachet salarial atractiv

Furnizor de solutii software integrate, leader IT in domeniul medical, Info World dispune in prezent de un colectiv numeros de tineri specialisti, dinamici si dedicati, cu ample cunostinte in domeniul tehnologiei informatiei si comunicatiilor - sisteme de operare, limbaje de programare, baze de date, administrare retele, internet - dar si in domeniul comercial, management, sisteme de calitate.

Info World este Gold Microsoft Partner si certificata ISO 9001