trainer

ACCESIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

•construirea, testarea si livrarea programelor de training
•mentinerea serviciilor la un standard inalt, mentinerea relatiilor cu clientii

CERINTE

• trainer pozitie 1: experienta de minim 2 ani in training/management
• trainer pozitie 2: experienta in domeniul juridic - pledare
• abilități excelente de comunicare, claritate în exprimare, gandire structurata
• abilități excelente de networking si relationare
•conectarea la mediul de afaceri si a intelegerea activitatii clientilor, orientare catre client
•abilitati de vanzare
•disponibilitate sporita de lucru dupa-amiaza si in weekend

BENEFICII OFERITE

bonusuri de loialitate si performanta

Accesis Human Resources lucreaza pentru a imbunatati si aduce noi solutii pentru livrarea programelor de training si imbunatatirea continua a produselor. Trainerii sunt mereu in contact cu schimbarile politice si administrative, inteleg mediul de afaceri, cauta solutii optime problemelor de training aparute si sunt dedicati serviciului si administrarii impecabile a relatiilor cu clientii.

www.accesis.ro