TRAINER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest job este posibil si avand in paralel un alt job sau desfasoara o alta activitate..
Cunoaşterea foarte bună a gramaticii limbii române si detine abilitati de sintetizare si redactare, care sunt esentiale.
Trainer-ul trebuie să se documenteze şi să redacteze, pe baza informaţiilor adunate şi verificate, documentatia pentru curs.
Trainer-ul trebuie sa detina capacitatea de a-si isusi informatiile unui curs déjà realizat pentru a putea transmite catre cursanti, in detaliu, toate obiectivele cursului.
Experienţa in domeniu constituie un avantaj.
Seriozitatea este un punct esential.
Un plus il constituie certificarea de formator autorizat.
Participa la intocmirea materialelor de training si se asigura ca informatiile sunt corecte si mai ales nu constituie un plagiat.
Actualizarea, revizuirea si extinderea continutului existent in mod continuu si se implica in ceea ce priveste aspectul, accesibilitatea, navigarea si arhitectura cursului.
Transmite un raport saptamanal catre detinatorul formarii, cu privire la activitatea desfasurata.
Un avantaj il constituie si atitudinea pozitiv realista in care beneficiul material apare ca urmare a beneficiului companiei pentru care lucrati.

CERINTE

• Fire dinamică şi creativa; Experienta in compunerea/scrierea de material de curs;
• Simt editorial si bune abilitati de scriere;
• Abilitati de coordonare si un ochi foarte bun pentru detalii;
• Abilitatea de a participa in mai multe proiecte simultan;
• Cunostinte Microsoft Office, Internet;
• Responsabil, capabil sa respecte termenele limita;
• Atentie la detalii. Capacitate de analiza si sinteza;
• Abilitatea de a lucra in echipa si de a comunica eficient cu celelalte departamente;
• Abilitate de comunicare si bun negociator in relatia cu clientii companiei;
• Proactivitate si flexibilitate in abordarea responsabilitatilor;
• Seriozitate si responsabilitate;

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA COMPANIEI:
Companie tanara, dinamica care isi doreste sa fie unica prin seriozitate si intelegerea nevoilor de formare profesionala a pietei tinta.
Ne dorim o relatie pe termen lung cu partenerii/angajatii nostril prin sprijinirea dezvoltarii dumneavoastra profesionale.