Trainer

SM Media Market Acces SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile de training si propunerea unor sesiuni de instruire
- realizeaza proiecte de buget pentru acestea
- creeaza, sustin programe de pregatire si dezvoltare
- actualizeaza permanent materialele utilizate
- evalueaza programele de training
- colaboreaza cu departamentul de resurse umane si cu celelalte departamente pentru a identifica nevoile de training

CERINTE

- studii superioare, preferabil in domeniul in care se vor sustine sesiunile de training;
- cunostinte de operare PC
- limba engleza ? avansat
- abilitati de comunicare interpersonala
- abilitati de prezentare
- atitudine pozitiva
- spirit organzatoric
- permis auto categoria B (optional)

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza la interviu
- se acorda bonusuri pentru performanta

Productie Publicitara si Print Digital. Toata gama de productie publicitara tipar offset si web design.

Folosind propriile pareri asupra perceptiei propriului brand, poate pune in dificultate o strategie de brand,
bine pusa la punct, chiar de la primii pasi.
Parerea consumatorilor sau posibililor consumatori reprezinta un element critic in testarea si dezvoltarea unui brand.
In linii mari, pentru ca branding-ul sa poata maximiza cota de piata si veniturile, un brand trebuie:
- sa identifice nevoile sau pietele cu potential crescut de castig
- sa fie unic
- sa fie coerent
- sa fie un factor puternic de motivare pentru clientii potentiali si existent