TRAINER

SC Hermes Pharma SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica nevoia de formare a personalului din farmaciile alocate;
- Pregateste si livreaza materialele de training;
- Evalueaza modul in care sunt puse in practica in farmacii informatiile transmise in cadrul trainingurilor;
- Desfasoara sesiuni de coaching;
- Raporteaza modul de implementare si desfasurare a calendarului national de traininguri;
- Isi orienteaza activitatea in functie de realizarea indicatorilor de performanta in farmaciilor alocate.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Farmacie sau Medicina;
- Experienta in furnizarea de traininguri,
- Experienta in vanzari;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Atitudine pozitiva orientata spre rezultate;
- Bun organizator;
- Charismatic;
- Sociabil;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Permis conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial structurat in functie de performante;
- Telefon mobil, laptop si masina de serviciu;
- Traininguri de specialitate;
- Posibilitatea de a dezvolta o cariera in domeniu.

DESCRIEREA FIRMEI

LANT DE FARMACII