TRAINEESHIP - \\\"ANTRENEAZA-TI VIITORUL\\\"

RTC Holding

Job expirat

RESPONSABILITATI

RTC Holding investeste in potentialul tau acum, la inceput de drum. Nu ai experienta, dar iti doresti cu ardoare sa pui in practica ceea ce inveti ?

RTC Holding are incredere in viitorul tau si de aceea continua programul "Antreneaza-ti viitorul".

In anul 2007, 30 de studenti s-au alaturat echipei noastre prin intermediul acestui program. Acum ei ocupa pozitii de specialisti in cadrul RTC Holding.

Intr-un interval de 3 luni ai sansa sa te specializezi si tu intr-unul din domeniile :

- Achizitii/Stock control
- Raportare/analiza
- Vanzari
- Marketing/PR
- Contabilitate
- Logistica
- Resurse umane

CERINTE

Daca esti student la una din facultatile : Universitate, ASE, sau Politehnica si iti doresti un start pentru cariera ta, aplica CV-ul tau pentru traineeship la adresa trainee@rtc.ro si mentioneaza domeniul in care vrei sa te specializezi.

BENEFICII OFERITE

Vei beneficia de un program de training-uri specializate si in acelasi timp vei avea sustinerea specialistilor nostri in proiectele in care vei fi implicat. Participarea ta la acest traineeship va fi remunerata.

RTC Holding este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale aflate in proprietate romaneasca, lider de piata in Romania pe zona de birotica papetarie (Office Express), cargo-curierat (TCE) si retail produse media (Diverta)