Trainee Marketing

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana ce va ocupa aceasta pozitie va fi implicata treptat in toate proiectele derulate de catre Departamentul Marketing.

Daca te regasesti in cele descrise mai sus, trimite-ne CV-ul tau pe adresa:
PRAKTIKER ROMANIA – Departament Resurse Umane
Strada Scolii nr.7, Etaj 1, 77190, Voluntari, Jud. Ilfov. Fax: 021/204 34 01
E-mail: RoRecruitment@praktiker.com
Acum poti aplica direct si pe site-ul nostru www.praktiker.ro

CERINTE

- Cunoastere avansata a limbii engleze (comunicare verbala si in scris)
- Studii universitare incheiate sau in derulare (specializarile Marketing sau Comunicare sunt un avantaj)
- Abilitati excelente de comunicare si relationare
- Spirit de lucru in echipa
- Flexibilitate, creativitate, orientare catre gasirea solutiilor pentru rezolvarea problemelor
- Fire dinamica, sociabila, atitudine pozitiva
- Spirit de initiativa, implicare, loialitate
- Capacitate de a lucra sub presiune si de a gestiona mai multe task-uri in acelasi timp
- Deschidere pentru a invata si a-si imbunatati permanent performantele, foarte bun potential pentru dezvoltare profesionala
- Disponibilitate de a calatori
- Capacitate organizatorica, analitica si de sinteza
- Experienta in operare PC (Word, Excell, Powerpoint)

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail.

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.

Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 400 de magazine si peste 20.000 de angajati in 9 tari.

Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.