Trainee - filiala Bucuresti

Business Ideas Provider Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va fi implicata in proiectele curente ale companiei in toate departamentele existente, si in functie de aptitudinile demonstrate se va decide incadrarea finala.

CERINTE

Persoana dinamica, ambitioasa, proactiva, sociabila, dornica sa acumuleze experienta in domeniul marketing & vanzari.
Nu cautam persoane cu experienta profesionala, de formarea si indrumarea acesteia ocupandu-se formatorii nostri interni.

Este obligatoriu pentru candidatii ce aplica la aceasta pozitie sa se respecte urmatoarele conditii:
- studii superioare terminate (licenta),
- disponibilitate pentru norma intreaga de munca,
- cunostinte utilizare computer: Microsoft Word si Excel, Power Point
- cunostinte avansate de utilizare e-mail si Internet

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata,
- sistem de salarizare performant (include si bonusuri de performanta);
- un mediu dinamic, tanar si placut de munca;
- posibilitatea de promomovare in cadrul companiei;
- decontare transport si telefon.

BIP Grup este o principala sursa pentru externalizarea serviciilor de merchandising, promovare si distributie POSM, avand avantajul:
- acoperirii nationale,
- structura performanta la nivelul fiecarei divizii (Ex: peste 400 de merchandiseri),
- echipe specializate food & non-food,
- sisteme performante de comunicare si monitorizare,
BIP Grup presteaza in prezent, la nivel national, pentru Red Bull Romania, Tchibo Romania, Elite, Kraft Foods, JTI, Masterfoods, Orkla Foods, Coca Cola, Pepsi, Tuborg, Interbrew, L¿Oreal etc.