TRAIESTE EXPERIENTA CANADIANA IN -TURISM & HOSPITALITATE 2010

Free Select

Job expirat

RESPONSABILITATI

Munceste in hoteluri si statiuni de top situate in locatii celebre cum ar fi: Insula Vancouver , Whistler, Muntii Stancosi, Vancouver.

Acest program se adreseaza oricarei persoane cu varsta cuprinsa intre 18 si 35 ani. Programul este conceput pentru participantii care doresc sa-si imbunatateasca limba engleza si cunostintele din domeniul turismului si sa faca practica pentru a obtine experienta de munca in domeniul turismului si ospitalitatii si sa fie platit pentru asta.

CERINTE

EXPERIENTA ,NIVEL CONVERSATIONAL DE LIMBA ENGLEZA,CALIFICARE IN DOMENIUL -,TURISM ,Info pe :www.freeselect.ro

BENEFICII OFERITE

-viza legala pt minim 6 luni max 12 luni
-asistenta si informare ptr ambasda
-salariul min de la 8-12$/ora pe perioada de practica
- 30- 35 ore/saptamana

BENEFICII :
FARA TAXE ASCUNSE.
CELE MAI MICI TAXE

FREE SELECT - agentie de selectie si plasare de personal, infiintata din dorinta de a oferi clientilor sai servicii de calitate printr-un sistem eficient de selectie, verificare, testare.