Traffic Assistant

Graffiti BBDO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea comenzilor interne de la Departamentul Client Service
Transmiterea si repartizarea acestora catre departamentul DTP
Stabilirea si verificarea respectarii dead-line-urilor
Informarea Client Service-ului in cazul in care exista o situatie de nerespectare a dead-line-ului stabilit anterior
Verificarea comenzilor primite din punct de vedere al informatiilor listate
Retransmiterea comenzilor catre Client Service in momentul in care lucrarile sunt finalizate

CERINTE

Candidatul ideal ar trebui sa fie o persoana foarte organizata, riguroasa, energica, sa aiba atentie distributiva, sa fie rezistenta la stres sa isi doreasca sa invete lucruri noi , sa fie un bun comunicator,sa isi asume responsabilitati intr-un departament foarte important in cadrul unei agentii si nu in ultimul rand sa ii placa publicitatea .

Graffiti BBDO este prima agentie de publicitate din Romania, infiintata in 1991 si afiliata un an mai tarziu la reteaua BBDO. Locuim deocamdata intr-o vila din Cotroceni, cam neincapatoare pentru peste 100 de oameni :). Desigur, suntem foarte pasionati de munca noastra, vorbim de brand equity si global versus local la tigara si putini dintre noi ar supravietui fara espressor. Ne ascultam unii altora muzicile din iTunes prin retea si ne place vara, cand in fiecare joi dam chefuri cu Tuborg in gradina. Muncim foarte mult si ne facem de cap pana in zori la petrecerile companiei.