Traducatori Autorizati / Interpreti

Professional Translations

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va primi proiecte in diferite domenii pentru a le traduce, corecta, revizui.

Va participa la evenimente unde va interpreta consecutiv sau simultan.

Va beneficia de o colaborare frumoasa, plina de provocari, serioasa, profitabila si de lunga durata intr-o echipa de profesionisti in domeniu.

Doar candidatii selectionati vor fi contactati.

CERINTE

Vrei sa faci parte dintr-o echipa de specialisti in traduceri si interpretare care lucreaza la proiecte complexe pentru companii nationale si internationale?

Esti traducator autorizat pentru una sau mai multe limbi?

Ai experienta de minimum 3 ani ¿n domeniul traducerilor specializate (tehnic, IT, economic, juridic, medical)?

Esti o persoana responsabila si atenta la detalii?

Pretuiesti calitatea si respecti termenele stabilite?

Atunci, suntem foarte interesati sa te cunoastem. Alatura-te echipei noastre!

Professional Translations ofera servicii autorizate de traducere si interpretare din si in toate limbile de circulatie internationala.

Pentru a asigura cea mai inalta calitate in traducerea documentelor clientilor nostri, oferim si servicii de localizare, revizie si corectare.