TRADUCATOR - INTERPRET DE LIMBA ENGLEZA

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Traducere scrisa si interpretariat.

CERINTE

- studii superioare absolvite;
- standarde inalte in viteza si calitatea traducerilor
nivel avansat de operare PC;
- abilitati temeinice de planificare si organizare in scopul incadrarii in termene limita;
- disponibilitate de deplasare in tara
abilitati foarte bune de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte motivant (tichete de masa, asigurare medicala);
- implicarea intr-o echipa profesionista si foarte dinamica;
- oportunitati excelente de dezvoltare profesionala.

SKILL TEAM este o agentie de Resurse Umane care ofera solutii complete de personal. Serviciile firmei sunt concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor: recrutare, selectie, head-hunting, evaluare si testare psihologica, administrare de personal, training, leasing de personal, consultanta.

Identificam si recrutam profesionisti, testam calitatile, evaluam nivelul de experienta, propunem si dezvoltam sisteme de pregatire profesionala si motivationala, analizam echipa companiei client si dezvoltam actiuni stimulative la nivel organizational, oferim consultanta in domeniul Resurselor Umane.

Stabilim relatii de afaceri pe termen lung cu clientii nostri prin faptul ca le intelegem valorile, scopul si mediul de afaceri.

www.SkillTraining.ro