TRADUCATOR FRANCEZA - GERMANA

EXCON CONSULTANTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de resurse umane, recruteaza pentru clientii sai TRADUCATOR FRANCEZA - GERMANA, in urmatoarele conditii:

RESPONSABILITATI:

- Redactarea si traducerea de materiale scrise, corespondenta, protocoale, rapoarte, prezentari in power point;
- Indeplinirea rolului de interpret atat la seminarii cat si pe parcursul intalnirilor cu diversi parteneri.

CERINTE

- Absolvent studii superioare, specializarea filologie;
- Cunostinte excelente de limba franceza si germana (scris, citit, vorbit);
- Cunostintele de limba engleza reprezinta avantaj;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Persoana organizata, responsabila, cu initiativa, serioasa, loiala;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare;
- Capacitate de analiza si sinteza;

Disponibilitate de a lucra in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare a carierei;
- Mediu de lucru profesionist.

Firma asigura servicii de informare si consiliere in domeniul resurselor umane, precum si servicii de mediere a muncii pe piata interna.