TRADUCATOR ENGLEZA TEHNICA - 2 POSTURI

SC AVALON MEDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post traducator NUMAI NORMA INTREAGA (full time), traduceri specializate, tehnice, economice, juridice, medicale etc

CERINTE

Studii superioare finalizate - limba ENGLEZA nivel EXCEPTIONAL, experienta minim trei ani traduceri TEHNICE specializate din si in limba romana si limba engleza (minim 100 de pagini sau 25000 cuvinte pe luna, manuale tehnice de instalare, operare si intretinere echipamente si utilaje), cunostinte solide PC (MSOffice, internet, email), TRADOS nivel basic, persoana comunicativa. Solicitam si prezenta de spirit si loialitate. Experienta in institute de cercetare (tehnice) si proiectare este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Conditii excelente de lucru si salarizare - norma de baza si sporuri, beneficii, pachet salarial atractiv, echipa tanara, motivata, atmosfera profesionista de lucru.

Companie in dezvoltare, furnizor de servicii lingvistice cu sistem de management al calitatii certificat conform SR EN ISO 9001:2000: traduceri specializate PROFESIONISTE (tehnice, medicale, telecomunicatii, constructii, arhitectura, etc) - peste 700000 de cuvinte traduse pe luna. Management de proiect performant, membra a ELIA,