traducator colaborator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam colaboratori pentru proiecte de traduceri specializate in urmatoarele limbi: araba, chineza, croata, daneza, ebraica, greaca, japoneza, maghiara, olandeza, persana, polona, portugheza, rusa, suedeza, turca.
Persoanele interesate sunt rugate sa ne ofere informatiile de mai jos (precum si alte date utile), incorporate intr-un mesaj catre romina@steady.ro

CERINTE

Date personale: nume, prenume, data nasterii;
Perechi de limbi (incluse si in rubrica subiect);
Informatii de contact: e-mail, telefon fix/mobil, site, adresa postala;
Educatie si certificari: institutia, specializarea, anul absolvirii, autorizare;
Experienta in domeniul traducerilor: ani; specializare, limba materna;
Tarif net per cuvant sursa, posibilitatea de a emite factura (DA/NU);
Dotari tehnice: Instrumente CAT, softul utilizat pentru editare, acces la internet s.a.
NOTA: Nu primim fisiere atasate!
In cazul in care candidatura dumneavoastra va fi selectata, veti fi contactat(a) prin e-mail in vederea efectuarii unui test.
Va multumim si asteptam sa ne contactati!