Traducator colaborator

Steady Promotion

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam colaboratori pentru proiecte de traduceri specializate in urmatoarele limbi: araba, chineza, croata, daneza, ebraica, greaca, japoneza, maghiara, olandeza, persana, polona, portugheza, rusa, suedeza, turca.

CERINTE

Persoanele interesate sunt rugate sa ne ofere informatiile de mai jos (precum si alte date utile), incorporate intr-un mesaj catre romina@steady.ro:
Date personale: nume, prenume, data nasterii;
Perechi de limbi (incluse si in rubrica subiect);
Informatii de contact: e-mail, telefon fix/mobil, site, adresa postala;
Educatie si certificari: institutia, specializarea, anul absolvirii, autorizare;
Experienta in domeniul traducerilor: ani; specializare, limba materna;
Tarif net per cuvant sursa, posibilitatea de a emite factura (DA/NU);
Dotari tehnice: Instrumente CAT, softul utilizat pentru editare, acces la internet s.a.
NOTA: Nu primim fisiere atasate!
In cazul in care candidatura dumneavoastra va fi selectata, veti fi contactat(a) prin e-mail in vederea efectuarii unui test.
Va multumim si asteptam sa ne contactati!

Agentia noastra a luat fiinta in 1991. Datorita cererii in continua crestere a pietei, am inceput de curand sa ne extindem reteaua de lingvisti cu inalta calificare, precum si gama serviciilor si solutiilor. Cautam in permanenta noi talente. Partenerii si clientii nostril sunt localizati atat in Romania cat si in strainatate si am finalizat cu success lucrari si proiecte pentru unele din cele mai mari firme din lume. Cuvintele noastre cheie sunt: calitate maxima, livrare la termen, confidentialitate deplina.