TRADUCATOR

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Traduceri de calitate pentru toate departamentele companiei (vanzari, juridic, marketing)
- Colaboreaza cu echipa Euroest Invest pentru traducerea materialelor revistei companiei
- Asigura translatia in cadrul anumitor intalniri de negociere cu clientii

CERINTE

Compania Euroest cauta traducator specializat pe limba engleza pentru program full-time, care sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- studii superioare (absolvent al Facultatii de limbi straine - profil limba engleza ; alta limba straina);
- sa aiba o experienta de cel putin 2 ani in traducerea de texte din diverse domenii de specialitate (general, juridic, tehnic, economic, real estate etc.)
- experienta in utilizarea Ms. Office (viteza de tastare, tehnoredactare)
- experienta in interpretariate simultane si consecutive - constituie un avantaj
- persoana organizata, responsabila, serioasa, cu bune abilitati de comunicare si relationare
- preocupata de calitate
- rezistenta la conditii de lucru sub presiunea termenelor stranse.

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate sustinut si asistat de profesionisti;
- oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie de renume;
- conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist;

Compania imobiliara EUROEST INVEST este prezenta pe piata din 1994, impunandu-se ca un partener important pentru investitorii romani si straini in calitate de promotor imobiliar.
Ne-am specializat in servicii de consultanta investitii pentru terenuri, spatii industriale, comerciale si proiecte imobiliare mari - in special in zonele rezidentiale. In acelasi timp, oferim solutii eficiente pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, evaluari imobiliare, documentari de urbanism si infrastructura.