Trader Valutar

TeleTrade Bucharest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoane hotarate dornice sa participe pe piata valutar internationala
- Se asigura training de performanta si consultanta financiara
- Mediu profesional alaturi de o echipa de traderi valutari profesionisti
- Posibilitati de castiguri nelimitate, domeniul valutar fiind unul dintre cele mai profitabile investitii
- Sansa de a administra fondurile investitorilor nostrii si de a lucra intr-o companie multinationala

CERINTE

- Ambitie
- Hotarare
- Determinare

BENEFICII OFERITE

In functie de rezultatele obtinute

Compania TeleTRADE este o companie de dealing si brokeraj, a fost infiintata in anul 1994 in Hong Kong, la ora actuala functionand peste 70 filiale in 13 tari ale lumii. Compania TeleTRADE are un capital social de 20.000.000 $. Obiectivul filialei din Bucuresti este acela de a promova acest gen de afacere si oportunitate in Romania.
Providerul companiei TeleTRADE este banca elvetiana UBS (Unit Bank of Switzerland), cea mai mare banca comerciala din Europa, ce a raportat profituri record pe primul trimestru din 2006, informeaza Bloomberg.
In prezent cu ajutorul bancii UBS din Elvetia (banca numarul 1 in Europa) aveti posibilitatea sa castigati bani prin Centrul de dealing TELETRADE profitand de fluctuatiile cursurilor valutelor mondiale. Avem posibilitatea sa va invatam sa autogestionati bani prin investirea lor in valutele mondiale: dolarul american (USD), EURO (EUR), lira sterlina (GBP), francul elvetian (CHF), iena japoneza (JPY) pe piata valutara.