Trader pe Piata Valutara Internationala

Teletrade International Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest anunt se adreseaza :
- STUDENTILOR ¿ care sunt deschisi la nou si vor sa-si construiasca de la zero o cariera sau o afacere la cheie.
- Oamenilor de AFACERI care vor diversificarea activitatilor si surse alternative de profit.
- SALARIATILOR-care vor sa-si construiasca o alternativa-o afacere proprie in timpul liber pe linga serviciu sau un cistig suplimentar.
- Este vorba despre o afacere la cheie de comert pe pietele financiare internationale, unde castigul se obtine in urma tranzactiilor efectuate pe oscilatiile preturilor activelor financiare.

CERINTE

- Ai vointa si esti perseverent ?
- Ai chef de o munca care sa-ti puna mintea la contributie si sa faci bani?
- Daca raspunsul tau la aceste intrebari este "da", atunci aceasta oportunitate este pentru tine.

BENEFICII OFERITE

- Vei obtine ce doresti, daca ai vointa si nu astepti sa ti se ofere ci iti castigi beneficiile dovedind ca esti indispensabil firmei.
- Poti pune conditi nelimitate angajatorului si negocia avantajele doar atunci cand dovedesti ca esti bun.
- Se ofera cursuri de instruire si perspectiva ascensiunii profesionale

Societate de brokeraj si dealing pe pietele financiare internationale