TRADE MARKETING COORDINATOR

S.C. WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea, implementarea si monitorizarea tuturor activitatilor de trade marketing legate de brandul desemnat;
- implementarea, gestionarea si analiza actiunilor de BTL pentru brandul desemnat prin dezvoltarea de briefuri si mecanisme de derulare catre forta de vanzare.

CERINTE

- studii superioare;
- minim 2 anI de experienta intr-un post similar;
- siguranta de sine;
- bune capacitati de comunicare, planificare, organizare;
- responsabilitate, constinciozitate;
- permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Oferim programe de training pentru formare profesionala si dezvoltare personala.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10.000 clienti activi directi si acoperirea intregului teritoriu national.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Reinert, Campina, Top Products si brandul propriu, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro