TQM TRAINEE

SC DUAL MAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza programe de identificare ale nevoilor de calitate, mediu, SSM.
- Urmareste respectarea procedurilor, regulilor si fiselor tehnologice in cadrul grupului.
- Identifica noi aspecte de mediu si factori de risc.
- Dezvolta obiective si indicatori de procese.
- Realizeaza documentatii si chestionare conform legislatiei in vigoare.
- Participa activ la auditurile firmei.

CERINTE

- Proaspat absolventi Politehnica si ASE;
- Gandire analitica;
- Bune cunostinte de engleze/alta limba de circulatie internationala constituie avantaj;
- Cunostinte de calculator (Word, Excel);
- Permis auto categopria B;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de cariera intr-un domeniu de larga cautare in Uniunea Europeana;
- Beneficii si recompense in functie de munca depusa si rezultatele obtinute.

GRUP DUAL, producator specializat in structuri si confectii metalice si masini industriale, cauta in vederea dezvoltarii si sustinerii sistemului de management integrat de calitate, mediu si sanatate si securitate in munca:
TQM TRAINEE