TOPOGRAF

TOPO LAND CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectuarea de masuratori topografice
-Preluarea datelor si intocmirea planurilor topo
-Efectuarea de masuratori si relevee la constructii
-Trasarea proiectelor in teren
-Urmarirea topografica a lucrarilor de terasamente
- utilizarea aparaturii (GPS, statii totale) pentru pozitionarea si trasarea profilelor seismice

CERINTE

- Efectueaza masuratori topo-cadastrale in teren
- Prelucrareza datele din teren si nu numai...
Candidatul trebuie sa stie:
- sa lucreze cu o statie totala,
- sa cunoasteti modul de operare pe santiere,trasari,ridicari topo,etc...
- experienta minim 1 an
- cunosterea limbii engleze
- disponibilitate pentru activitatea de teren
- cunoasterea sistemelor moderne topografice
- Studii superioare
-Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office si Autocad reprezinta un avantaj
-Disponibilitate de a se deplasa in tara
-Permisul de conducere categoria B
-Capabil sa-si organizeze activitatea, sa-si stabileasca si sa-si respecte prioritatile

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa,telefon de serviciu

Societatea TOPO LAND CONSULT S.R.L. isi desfasoara activitatea in domeniul masuratorilor geodezice, topografice, cadastrale si GIS.Societatea a fost infiintata in august 2006 si beneficiind de un colectiv tanar cu pregatire de specialitate, un management dinamic si aparatura de specialitate de precizie ridicata a reusit, in scurt timp sa capteze atentia companiilor cu pretentii ridicate din Romania ,societatea vine in intampinarea pietei cu oferte atractive din punct de vedere financiar dar nu numai.Cunostintele dobandite alaturi de specialisti, ingineri geodezi cu experienta in domeniul masuratorilor terestre a condus la formarea unui echipe puternice, capabila sa raspunda celor mai pretentioase cereri.