Tinichigiu, Vopsitor, Pregatitor Vopsitorie, Mecanic auto

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti meserias, ai mai lucrat intr-un service auto?

Te asteptam sa aplici pentru una din pozitiile de mai jos pentru care ai calificare si experienta:

- Tinichigiu;
- Vopsitor;
- Pregatitor vopsitorie;
- Mecanic Auto;

CERINTE

- Tinichigiu - experienta in service auto, ideal calificare tinichigiu;

Vopsitor
- realizeaza lucrari de vopsitorie a caroseriilor;
- verifica starea generala a automobilelor clientilor;
- aducerea din magazie a necesarului de piese si consumabile pentru fiecare lucrare;

Pregatitor vopsitorie;
- Cerem: experienta pe o pozitie similara in service auto;

Mecanic auto:
Responsabilitati: completeaza cu exactitate contractul de service;
- lucrari, operatii si verificari efectuate;
- rezultatele verificarilor si valorile masurate;
- cauzele defectelor constatate;
- recomandari necesar piese de schimb;
- verificarea starii generale a automobilelor clientilor;
- realizarea si completarea formularelor obligatorii: protocol de diagnoza, fisa de revizie, fisa garantie;

Cerinte: studii medii, specializari tehnice, vechime in domeniu auto min. 1 an;

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.