Tinichigiu / Vopsitor Auto

S.C. Automobile Bavaria S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa lucrari de tinichigerie auto

CERINTE

- Studii medii de specialitate
- Experienta pe un post similar minim 2 ani
- Permis de conducere categoria B
- Persoana sociabila, dinamica

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- lucru intr-o echipa dinamica si motivata de rezultate;
- programe de training de specialitate.

Incepand din 1994, Automobile Bavaria a reprezentat marcile BMW Group in Romania.
Compania este distribuitor al marcilor BMW, MINI si Rolls-Royce. Automobile Bavaria detine cea mai mare retea de dealeri BMW din tara, cat si o reprezentanta in Germania, langa Munchen.

Principalul domeniu de activitate al Automobile Bavaria este comertul cu autovehicule, compania desfasurand si toate activitatile conexe domeniului: intretinere si reparatii, vanzari de piese auto si moto, intermedieri, buy-back.

Planurile de viitor ale Automobile Bavaria constau in consolidarea si pastrarea pozitiei de leader pe segmentul premium, dezvoltarea retelei de distributie si o imbunatatire permanenta a serviciilor oferite clientilor.

Mai mult informatii despre Automobile Bavaria sunt disponibile la www.bmw-bavaria.ro