Tinichigiu Auto

SC IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC IPSO SRL angajeaza pentru service-ul din Otopeni si Ploiesti: tinichigii auto.

Sarcinile si responsabilitale angajatului constau in intretinere si service auto pentru automobilele programate in service.

CERINTE

Experienta in domeniu minim 1 an
Seriozitate
Rigurozitate, meticulozitate, atentie
Dorinta de invatare si perfectionare

BENEFICII OFERITE

Cadru de lucru dinamic si profesionist
Pachet salarial atractiv : salariul de baza, in functie de experienta+comisioane in functie de realizari+alte bonusuri.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra si nu ai un Cv completat ne poti contacta la numarul: 021/208 27 51 sau ne poti trimite Cv-ul prin fax la: 021/352 44 77

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

Renault Trucks;

Automobile Renault, Dacia, Nissan;

John Deere si Kuhn.

Mai mult de 600 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.