Testing Analyst

OsB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Testing Analyst-ul va fi responsabil cu verificarea calitatii aplicatiilor software. De asemenea va trebui sa creeze si execute Test Plan-uri si Test Case-uri
Invatarea rapida a aplicatiilor care trebuiesc testate
Aplicarea standardelor de testare folosite de companie

Candidatii selectati vor beneficia de training

CERINTE

Dorinta de a invata si de a-si creea o cariera intr-un domeniu de avangarda
Experienta de lucru in testare software
Constituie un plus cunostintele de Unix/linux, SQL si HTML
Experienta in testare automata va fi apreciata

Studentii sunt incurajati sa aplice

BENEFICII OFERITE

Training intern
Ocazia de a lucra intr-o echipa tanara si comunicativa
Oportunitatea de a lua contact cu cele mai noi tehnologii si metode de testare
Bonus de proiect

Outsource Bazaar este o companie tanara care ofera angajatilor sai un mediu de lucru placut intr-o echipa comunicativa.
Misiunea si viziunea firmei sunt de a oferi servicii de testare la cele mai inalte standarde si de a-si mentine statutul de companie respectata prin reputatia expertilor sai