Tester aplicatii software - DM

TOTALSOFT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea de test case uri
Testare functionala a aplicatiilor software.
Teste automate si de performanta

CERINTE

Cunostinte temeinice de limba engleza

Experienta relevanta intr o pozitie similara

Abilitati deosebite in a intelege si interpreta specificatii functionale

Lucrul cu bug tracker ere

Reprezinta un avantaj:

Lucrul intr-o pozitie similara 1-2 ani
Cunostinte in domeniul testelor automate

Testarea anterioara de aplicatii web

Lucrul intr-o echipa mare

Cunostiinte de SQL

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de avansare
Dezvoltarea unei cariere solide

Companie romano-americana infiintata in anul 1994 ce numara la aproape 14 ani de la lansare o echipa de peste 400 de specialisti in domeniul IT.

Suntem cel mai important furnizor de solutii business din Romania. Principalele produse sunt destinate: gestionarii intregii activitati a unei organizatii (ERP), managementului resurselor umane si salarizarii, project managementului, managementului activitatii medicale, leasing si a activitatii de distributie in domeniul farmaceutic etc.

Suntem compania care a adus managementul de proiect in Romania prin sistemul Primavera si, tot noi, am dezvotat primului sistem de e-procuremment din Romania (www.e-licitatie.ro)