TESTDRIVER - CUNOSCATOR LB. MAGHIARA

AAA AUTO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- abilitati de comunicare si negociere cu clientii
- cunostinte obligatorii de limba maghiara si engleza
- cunostinte tehnice medii despre tipurile de autoturisme
- permis de conducere categoria B de cel putin 1 an
- munca in echipa
- flexibiliatea programului de lucru

Vor fi acceptati numai candidatii cunoscatori de limba maghiara

CERINTE

Esti pasionat de masini?
Vrei sa imbini placutul cu posibilitatea de a lucra pentru cel mai mare dealer de masini second hand din Europa Centrala si de Est?
Esti vorbitor de limba maghiara?
Atunci te asteptam sa faci parte din echipa Departamentului de achizitii!

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru placut
- un colectiv tanar
- posibilitatea de avansare in cadrul companiei
- training

Automobile Group BV is an Australian owned international car retailer with operations in the Netherlands, Poland, Czech Republic & Slovakia. We are the largest used car retailer in Central Europe, with sales of over 45,000 units last year.
Our Czech subsidiary, AAA Auto a.s., is one of the top 100 companies in the Czech Republic, with over 1700 employees & a 25% market share.
This year we will open a large car supermarket in Bucharest bringing better quality cars at great prices into the market.