Terapeut ABA

Senzo Kids

Job expirat

RESPONSABILITATI

Senzo Kids caută terapeut ABA, cu sau fără experiență pentru a face parte din echipa noastră. Dacă îți plac copiii și vrei să îi ajuți să ducă o viață armonioasă, independentă, să fie încrezători și să se simtă fericiți atunci te potrivești cerințelor noastre. Pe lângă asta, trebuie să fii student, masterand sau absolvent de psihologie sau alte științe sociale.
Ne dorim de la tine să-ți placă să te joci cu copiii, să-ți descoperi motivația de a învăța despre Analiza Aplicată a Comportamentului și să-ți dorești să te perfecționezi.
Dacă te regăsești în descrierea noastră, trimite-ne Cv-ul tău, însoțit de o scrisoare de intenție la adresa office@senzokids.ro. (Aplicațiile fără scrisoare de intenție nu vor fi luate în considerare.)

CERINTE

Ce așteptăm de la tine:
- Punctualitate și responsabilitate.
- Abilitatea de a face față situațiilor neprevăzute
- Disponibilitatea la deplasări în timpul programului
- Motivația de a evolua profesional

BENEFICII OFERITE

Ce-ți oferim noi:
- Training iniţial teoretic şi practic
- Bonusuri salariale, în funcție de performanțe
- Posibilitatea obținerii acreditării RBT (Registered Behavior Technician)
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără, în continuă formare