Telesales Team Leader

SC DTH Television Grup SA- Boom TV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste obiectivele departamentului privind crestera numarului de clienti
- Organizeaza, coordoneaza, controleaza si motiveaza activitatea echipei din subordine
- Identifica si evalueaza problemele ce intervin si recomanda/implementeaza solutii privind rezolvarea acestora
- Relationeaza cu celelalte departamente pentru a realiza noi oferte bazate pe nevoile consumatorului
- Participa la definirea mijloacelor, a procedeelor specifice departamentului bazata pe activitatea de telesales
- Sa actioneaze pentru indeplinirea principalilor indicatori de performanta in vanzari
- Evalueaza periodic activitatea celor din echipa sa

CERINTE

- Experienta telesales de 2 ani

BENEFICII OFERITE

- Salariu la nivel de companie multinationala.
- Va oferim provocarea de a crea si lucra cu proceduri performante, de a angrena colegii si partenerii companiei intr-un sistem de vanzari competitiv.

Compania activeaza in domeniul televiziunii digitale prin satelit(DTH), serviciile oferite fiind accesibile la nivel national .