Telesales Representative ORANGE

Elicom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa vorbesti la telefon? Ce ai zice sa imbini utilul cu placutul si sa obtii si bani din acest hobby?

Daca da, noi vrem sa te cunoastem si sa te alaturi echipei noastre de Agenti Telesales.

Si ca sa fie totul si mai placut adu-ti si cativa prieteni!

CAUTAM noi colegi care sa ne ajute la promovarea si vanzarea prin telefon a produselor si pachetelor de servicii ORANGE, cel mai mare operator de telefonie mobila din Romania.

Noi te provocam! Aplica acum daca ai:

CERINTE

- voce placuta, abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere
- dorinta de autosustinere financiara
- orientare catre client
- capacitate de a te integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- abilitati de ascultare activa si interrelationare
- cunostinte operare PC
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)

BENEFICII OFERITE

Aplica acum si noi iti OFERIM conditii excelente de munca si un mediu de lucru tanar, placut si motivant. Vei beneficia de traininguri de specialitate periodice, totul in baza unui contract individual de munca.
Pachetul salarial este format din:
- salariu fix conform cerintelor postului
- tichete de masa
- bonusuri si comisioane nelimitate din vanzari, corelate cu rezultatele

Te asteptam in echipa noastra!

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii call center pentru Orange Romania