Telesales representative

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzarea si promovarea prin telefon a serviciilor oferite
-Mentinerea relatiei cu clientii
-Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
-Negocierea si incheierea de contracte

CERINTE

-Studii superioare
-Minimum 6 luni experienta intr-o pozitie similara
-Orientare spre client
-Abilitati foarte bune de comunicare
-Cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, in functie de abilitati si performante
- Oportunitati reale de dezvoltare personala si profesionala alaturi de o echipa tanara.
- Bonus pentru depasirea targetului stabilit

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet . Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maximum de avantajele Internetului.