Telesales Executive

GTS TELECOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- absolvent studii superioare
- excelente abilitati de comunicare
- dinamism, spirit de initiativa
- abilitati de negociere
- atitudine orientata catre client
- limba engleza (scris, citit, vorbit)
- cunostinte Microsoft Office
REPREZINTA AVANTAJ:
- experianta anterioara (nu mai mult de 15 luni) in activitati de call handling (customer care, telemarketing, etc)
- experienta minima de vanzare
- lucru in companii din domeniul telecomunicatiilor sau companii specifice de call center

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza
- comision in functie de rezultate
- mediu de lucru profesional

GTS Telecom este parte a grupului GTS Central Europe, cel mai important operator alternativ la nivel regional de servicii de comunicatii de date, hosting si servicii de voce. Grupul detine si opereaza cinci carrier-i alternativi in Romania, Republica Ceha, Polonia, Ungaria si Slovacia.
La nivel national, GTS Telecom implementeaza pe piata business o gama completa de servicii de transport (carrier), solutii de comunicatie in retea TCP/IP, X.25, Frame Relay, servicii Internet, solutii de hosting si colocare si servicii multimedia.