TELESALES CONSULTANT

FUTURE HR IMPACT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea telefonica a clientilor si oferirea de informatii cu caracter general cu privire la serviciile oferite de companie
- efectuarea apelurilor si identificarea potentialilor clienti
- oferirea informatiilor corecte intr-o maniera profesionala

CERINTE

- persoana energica, cu initiativa si incredere in sine
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- atitudine orientata spre client
- cunostiinte de operare PC
- cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- salariu: pe masura efortului depus
- program flexibil de lucru: 6 ore / zi

Infiintata in 2005, FUTURE HR IMPACT reprezinta o companie cu capital romanesc a carei misiune este aceea de a valoriza resursa umana, intermediind parteneriatul strategic dintre candidati si angajatori.
FUTURE HR IMPACT nu promite! Future HR Impact se angajajeaza.

Obiectivul nostru, al echipei FUTURE HR IMPACT, este sa reprezentam cu succes atat candidatii in obtinerea unui loc de munca potrivit motivatiilor si aptitudinilor lor, cat si companiile ce au nevoie de servicii specializate si prompte.