TELESALES CONSULTANT

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face?
- vei mentine legatura cu clientii din portofoliu
- vei obtine informatii despre plata facturilor
- vei colabora cu echipa de vanzari, identificand potentiali clienti
- vei contacta telefonic potentialii clienti pentru a facilita intalniri echipei de vanzari
- vei dezvolta si administra baza de date
-vei culege informatii despre potentialii clienti

CERINTE

Esti o persoana organizata?
Ai abilitati de comunicare, negociere, identificare de probleme si de rezolvare a acestora?

Stii sa lucrezi cu PC-ul (MS Office, Internet Explorer)?
Ai o experienta de mimin 6 luni pe un post asemanator?

Trimite-ne CV-ul tau cat mai repede pentru a te putea alatura unei echipe tinere si pentru a -ti oferi sansa dezvoltarii unei cariere!

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim noi?
- pachet salarial alcatuit din: salariu net + bonusuri + tichete de masa
- decontarea trasportului
- cursuri/traininguri dupa angajare
- perspective de dezvoltare personala si profesionala

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.
Clientul nostru reprezinta una din cele mai cunoscute companii de distributie produse profesionale pentru igiena.