TELESALES

GENESYS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contacteaza telefonic potentialii clienti din sectorul arondat;
- Stabileste intalniri pentru reprezentantii de vanzari Genesys
- Studii de piata
- Urmarirea procesului de vanzari
- Implicare in recuperare creante
- Mentine legatura telefonic si prin e-mail cu clientii companiei.

CERINTE

Experienta minima in domeniile: (tele)sales si/sau (tele)marketing si/sau call center
Cunoasterea produselor IT&C si capacitate de invatare a noilor produse;
Diploma universitara;
Cunostinte foarte bune de utilizare PC;
Excelente abilitati de comunicare scrisa si orala in romana si engleza;
Capacitate de a indeplini taskuri multiple si de a lucra in echipa;
Implicare, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Oferta:

- pachet salarial motivant ( salariu fix, bonuri de masa, asigurare medicala privata )
- posibilitati de promovare

GENESYS SYSTEMS este unul dintre cei mai importanti furnizori de sisteme, solutii si servicii IT&C din Romania. Companie privata, infiintata in 1994 si certificata ISO 9001, compania are in prezent peste 100 de angajati, iar cifra de afaceri a companiei a inregistrat in ultimii 3 ani o crestere anuala constanta de peste 50%.