TELEMARKETING (Vanzari la Telefon)

Totemo Trust

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa ne completam echipa cu un agent de vanzari specializat in telemarketing.
Firma noastra se specializeaza in productia si vanzarea de excursii de nisa - excursii de grup in destinatii exotice, un produs turistic de lux. In acest domeniu ne propunem sa devenim lider de piata si sa cream un brand turistic romanesc puternic.
Viitorul membru al echipei se va ocupa cu vanzarea la telefon a produselor companiei.

CERINTE

Candidatul ideal va intruni urmatoarele calitati:
- experienta in telemarketing (preferabil) sau vanzari
- volubil, ambitios, tenace, organizat
- limba straina - nu este necesara
- cunostinte de baza PC (word / excel)

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- pachet salarial motivant (salariu fix + comision vanzari)
- program flexibil

Agentie tour-operatoare, organizam excursii in destinatii interesante si exotice, cu un standard inalt de calitate, pentru cei pasionati de calatorii.