Telefonist(a)

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Directorului DISI

Responsabilitati:
- efectuarea conexiunilor telefonice intre apelurile din exterior si interioarele Imsat
- functionare centrala telefonica
- supraveghere functionare instalatie telefonica

CERINTE

- Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara

- Studii:
Liceul PTTR sau Scoala Profesionala de Telecomunicatii

- Cunostinte operare PC: Word, Excel - nivel mediu

- Limbi straine engleza/f ranceza nivel incepator

- Capacitate buna de intelegere, abilitati de comunicare
Atentie, perspicacitate, constiinciozitate, disciplina, organizare

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist;
- Salariu atractiv, bonuri de masa, prime.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale