Teleconsilier

BRD - Groupe Societe Generale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura relatia la distanta cu clientii existenti si potentiali, prin furnizarea de informatii, promovarea si vanzarea serviciilor de banca la distanta si efectuarea de operatiuni.

CERINTE

- experienta in relatia cu clientii sau stagiile de practica bancara constituie un avantaj.
- dorinta de a incepe si a evolua intr-o cariera bancara
- excelenta comunicare verbala si in scris
- orientare catre client
- rezistenta la stres
- studii superioare sau student in anii terminali (III si IV (pentru studenti exista posibilitatea de a lucra part-time).

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a se familiariza rapid cu o activitate in mediul bancar (gama diversificata de produse si servicii bancare) si bune perspective de evolutie.

In ultimii 2 ani, BRD a fost cel mai important creator de locuri de munca din sistemul bancar romanesc.
Satisfactia angajatilor nostri este la fel de importanta ca si satisfactia clientilor nostri !