TEHNOREDACTOR PRELUCRARE IMAGINE pentru \"Ce se intampla doctore?\" si \"The One\"

PUBLIMEDIA International S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prelucrarea ilustratiilor si imaginilor din revista si suplimentele acesteia
- Tehnoredactarea paginilor revistei si ale suplimentelor acesteia

CERINTE

- Cunostinte temeinice de prelucrare de imagine (pentru tipar glossy) si grafica
- Cunoasterea foarte buna a programelor de tehnoredactare (Photoshop, InDesign, Illustrator)
- Minim 2 ani experienta in domeniu
- Imaginatie si creativitate in domeniul graficii pentru realizarea diferitelor materiale necesare promovarii revistei (machete de marketing si publicitate, press kit-uri etc.)
- Disponibilitate de lucru in echipa si in cadrul unui program flexibil

BENEFICII OFERITE

Oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul unei puternice companii de publishing

PubliMedia International - compania de publishing a MediaPRO - este cel mai important publisher autohton de pe piata de ziare si reviste din Romania.