TEHNOREDACTOR OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

- Redactarea revistei lunare;
- Tehnoredactare pliante, fluturasi pentru promovarea aparaturii medicale;
- Tehnoredactare texte;
- Corectura texte;
- Prelucrare fotografii;
- Editare texte;
- Pregatirea suportului necesar tipografiei.

CERINTE

- Absolvent studii medii sau superioare;
- Experienta aproximativ 1 an pe un post similar;
- Cunostinte bune PC ? Adobe, Corel, Quark;
- Candidatul ideal trebuie sa fie muncitor, serios, meticulos, responsabil, organizat.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este de 1200 RON.
- In perioada de proba se ofera 900-1000 RON.
- Exista reale posibilitati de promovare.
- Program de lucru L-V, 9.00-17.00.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERTUL DE APARATURA MEDICALA DE UZ INDIVIDUAL, CU O VECHIME PE PIATA DE 12 ANI.