TEHNOREDACTOR

Euroest Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tehnoredacteaza reviste, mape de prezentare, pliante.
- Executa machete publicitare pentru agentia Euroest si Euroinvest pregateste materialele pentru tipar (verificare fonturi, imagini, logo-uri, pdf).

CERINTE

-Cunostinte solide de Adobe InDesign, Adobe Acrobat Professional, QuarkXPress, Adobe Phooshop pe platforma Macintosh
-2 ani experienta in tehnoredactare
-Rezistent la stres, organizat si capabil sa respecte deadline-uri.
-Prezentarea unui portofoliu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru profesionist

Compania imobiliara EUROEST INVEST este prezenta pe piata din 1994, impunandu-se ca un partener important pentru investitorii romani si straini in calitate de promotor imobiliar.
Ne-am specializat in servicii de consultanta investitii pentru terenuri, spatii industriale, comerciale si proiecte imobiliare mari - in special in zonele rezidentiale. In acelasi timp, oferim solutii eficiente pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, documentari de urbanism si infrastructura.