TEHNOREDACTOR

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Redactare revista lunara (aprox.24 pagini);
Tehnoredactare pliante + fly-ere aparatura mediacala;
Asezare in pagina, prelucrare fotografii;
Editare, tehnoredactare, corectare texte;
Pregatirea suportului necesar productiei tipografice.

CERINTE

Absolvent studii medii sau superioare;
Experienta min.1an pe un post similar (tehnoredactor);
Cunostinte bune Adobe PhotoShop, Corel, Quark.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana atenta la detalii, meticuloasa, responsabila, corecta si muncitoare.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 1000-1200 RON.
Program de lucru L-V: 8.00-16,00.
Perioada de proba este de 1 luna.
In perioada de proba, salariul minim net va fi de 1000 RON. Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE APARATURA MEDICALA.
Locatia este in Sectorul 1.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

Site-ul nostru www.mediamarket.ro este momentan indisponibil, acesta fiind in reconstructie.