Tehnolog productie conserve legume

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie romaneasca producatoare de conserve biologice din legume, fabricate dupa o reteta originala, apreciate pe piata europeana si internationala.

Postul presupune coordonarea procesului tehnologic de productie conserve legume.

- supervizeaza activitatea lucratorilor din subordine;
- executa un control riguros pe fluxul tehnologic;
- asigura respectarea aplicarii normelor conform retetei de fabricatie; participa la perfectionarea retetelor de fabricatie.

Activitatea presupune relocare in judetul Calarasi, loc. Mitreni (langa Oltenita) pe o perioada de 3 luni incepand cu luna iulie (full time), apoi regim part time pentru cercetare in domeniu. Cazarea este asigurata pe parcursul primelor 3 luni.

CERINTE

- studii superioare in tehnologia produselor alimentare;
- experienta in coordonarea fluxului tehnologic (preferabil productie conserve legume);
- abilitati organizatorice;
- flexibilitate;
- spirit de lucru in echipa;
- disponibilitate deplasare/relocare.

BENEFICII OFERITE

Conform realizarilor.

Cei interesati sunt rugati sa trimita scrisoare de intentie si CV actualizat (cu foto atasat) prin e-mail la adresa jobs@integrator-group.com sau prin intermediul site-ului www.myjob.ro.