Tehnolog

SC Valplast Industrie SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma angajeaza Tehnolog - pentru departamentul de productie

- Supravegheaza consumurile specifice procesului de productie
- Urmareste derularea programului de productie - a cantitatii produse fabricate
- Intocmeste rapoarte specifie consumului si productie
- Monitorizeaza aspectele legate de factorii implicati in productie
- Comunica necesarul de materie prima si estimati pentru perioadele urmatoare
- Cauta solutii pentru eficientizare activitatii

CERINTE

- Studii medii sau superioare tehnice
- Experienta minim 1 an
- Cunostinte PC: Word, Excel
- Abilitati de analiza si planificare
- Personalitate deschisa - se relationeaza
- Orientat spre a rezolva problemele
- Identifica usor si intelege problemele aparute
- Muncitor, rezistent la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele
- Om de echipa
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
- Creativ, cu initiative.
- Dinamic, energic
- Optimist

BENEFICII OFERITE

- Salariu
- Bonuri de masa
- Telefon mobil

Producator de tubulatura si fitinguri PVC - Sisteme complete de canalizare, drenaj, protectie cabluri si puturi de apa.