Tehnolog

LEADER RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarire productie aluaturi - patiserie, urmarire proces tehnologic in conformitate cu normele europene, intocmeste toate actele de atestare a calitatii produselor odata cu verificarea calitativa a acestora.
Raspunde de buna organizare a sectiei de productie
Urmareste acoperirea comenzilor primite
Intocmeste necesarul de aprovizionare cu materii prime a sectiei si urmareste si verifica obtinerea produsului finit
Gestioneaza stocul de materii prime si intocmeste actele contabile primare ( NIR-uri, Rapoarte de Productie, Bonuri de Consum, etc. )

CERINTE

Atestat de specialitate
Minim studii medii
Bun organizator si coordonator a activitatii de productie
Autoritate in fata personalului din subordine
Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonusuri salariale in functie de performantele obtinute

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor de produse alimentare congelate