Tehnician suport IT

Interpixel Dynamics Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana desemnată va oferi suport IT pentru stațiile dintr-un birou:
- identificare probleme hardware/software
- gestiune software stații (instalare/dezinstalare, configurare programe)
- conectare stații la rețea
- configurare routere
- suport remote

Biroul se află în zona Aviatorilor

CERINTE

- Cunoștințe solide de Windows 7 și 10
- Înțelegerea modului în care funcționează o rețea de computere
- Cunoștințe configurare router (modele simple, de bază) și conectarea echipamentelor la el
- Cunoștințe de MS Office sau echivalent
- Capabil(ă) să comunice eficient cu clientul
- Dispus(ă) să învețe
- Limba engleză - citit (nivel mediu)
- Program 8 ore/zi

Căutăm o persoană serioasă, la început de carieră (sau nu neapărat), dispusă să învețe și să evolueze în domeniul IT.

BENEFICII OFERITE

- Salariu de bază 2200 RON + 400 RON (pentru transport) = 2600 RON
- Buget pentru transport separat
- Renegociere salariu după 6 luni (în funcție de performanțe/feedback clienți)
- Telefon
- Laptop

Interpixel Dynamics dezvolta, in primul rand, aplicatii web!