Tehnician Sunet

MEDIAFAX GROUP SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experienta intr-o pozitie similara de Sunetist, minim 2 ani;
- cunostinte operare echipamente audio-video.

CERINTE

- executarea operatiunilor pentru captarea, prelucrarea si inregistrarea sau emisia sunetului din studio;
- verificarea curenta a echipamentelor audio de lucru;
- montarea si operarea echipamentelor de sunet;
- asigurarea calitatii sunetului materialelor care intra in emisie conform cu cerintele stabilite de catre coordonatorul tehnic.

Mediafax Group este compania ce furnizează, prin intermediul mai multor platforme, cel mai diversificat conţinut media de pe piaţa din România, destinat atât companiilor, cât şi utilizatorilor finali. Publisher cu un portofoliu ce cuprinde cel mai mare număr de branduri lider de piaţă, Mediafax Group oferă conţinut de interes general şi informaţii specializate având ca public milioane de consumatori de presă scrisă şi online.

Produsele editoriale ale Mediafax Group acoperă cele mai importante domenii de interes, de la business (Ziarul Financiar, Mediafax Business News) şi social – politic (mediafax.ro, gandul.info), la sport (Prosport), divertisment şi lifestyle (ProTv Magazin, Ce se intampla, doctore?, The One, Glamour, Instyle), alături de nişe precum auto (Promotor), ştiinţă (descopera.ro), gadgeturi şi tehnologie (go4it.ro).