Tehnician Sisteme Securitate

Securitas Services Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acordă suport tehnic clientului intern sau extern;
Efectuează activități de instalare, punere in functiune si service a sistemelor tehnice de securitate;
Intreține si dezvolta relatia cu clientul pe parcusul desfasurarii relatiei contractuale cu acesta;
Raspunde de asigurarea calitatii lucrarilor si serviciilor executate conform proiectelor, specificatiilor tehnice si normelor legale in vigoare;
Intocmeste rapoarte periodice asupra activitatii sale.

CERINTE

Experiență pe un post similar;
Experiență în domeniul securității private;
Permis de conducere cat. B fără evenimente;
Cunostinte instalare, programare si depanare pentru echipamente DSC, Paradox, Cerber;
Cunostinte instalare GPRS;
Cunonstinte pe segment CCTV;
Capacitate de acumulare a cunostintelor si a instruirii in domeniul sistemelor tehnice de securitate;
Persoana comunicativa, receptiva, dedicata, cu atitudine proactiva, perverenta.

Constituie avantaj:

Certificare ARTS – Tehnician Sisteme Securitate;
Cunoștințe avansate operare PC – MS Office, AutoCAD;
Studii superioare cu profil tehnic – Electronica, Automatizari, Telecomunicatii, IT&C;

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa;
Masina;
Telefon;
Laptop;
Training de specialitate atat intern, cat si extern.

Securitas este lider in domeniul securitatii private. Avem mai mult de 280.000 angajati in 45 de tari din America de Nord,Europa,America Latina,Orientul Mijlociu,Asia si Africa. Ne concentram in crearea solutiilor care se potrivesc cel mai bine nevoilor fiecarui client, avand ca filozofie de business "experienta". Peste tot in lume de la micile magazine pana la aeroporturi, cei 280.000 angajati fac diferenta.