Tehnician--sisteme securitate

Electrogrup Proinstal Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Electrogrup Proinstal Invest specializata in montajul si reparatia sistemelor de control acces , angajeaza tehnician cu minima experienta in domeniu.
Sarcini cu caracter tehnic : Cablare , montaj , configurare , reparatie a sistemelor de securitate : interfoane , videointerfoane , sisteme supraveghere , yale electromegnatice , amortizoare hidraulice.

CERINTE

Persoana serioasa
Dornic de afirmare
Punctualitate
Lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
'Bonusuri aferente lucrariilor
Telefon serviciu

Firma Electrogrup Proinstal Invest are ca obiect principal de activitate instalarea si intretinerea sistemelor de control acces, instalarea de sisteme pontaj, sisteme de interfonie si videointerfonie pentru Asociatiile de proprietari, vile rezidentiale sau diverse cladiri, supraveghere video, precum si sisteme de automatizari porti batante si culisante, bariere auto.